skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

togglebar-map
+370 646 11276; +370 638 80038 info@litstone.lt

Natūralaus akmens plytelės gaminamos iš įvairių egzistuojančių akmens rūšių tokių kaip Granitas, Marmuras, Travertinas ar Skalūnas. Natūralaus akmens plytelių panaudojimas yra labai platus, tai viskas priklauso nuo mūsų fantazijos. Jas galima naudoti pradedant grindų, sienų, židinių, laiptų dangoms pastatų viduje ir baigiant pastatų fasadų, lauko terasų bei stogų apdaila išorėje. Akmens plytelių paviršiaus apdirbimas gali būti poliruotas (blizgus) arba rauplėtas (matinis).

Kaip Jums jau žinoma, Granitas yra viena iš kiečiausių uolienų mūsų planetoje. Granitas labai atsparus dilimui, jo drėgmės įgeriamumas yra labai mažas iki 0,8%. Jis atsparus visiems kitiems išoriniams poveikiams, todėl Granito akmens plytelės naudojamos viešuosiuose objektuose kaip didieji prekybos centrai, oro uostai, sporto arenos, viešbučiai bei įvairios valstybinės istaigos, taip pat ne išimtis ir privatusis sektorius.

Natūralaus akmens plytelės iš Marmuro, Travertino, Skalūno patariama naudoti objektuose, kuriuose nėra dideli žmonių srautai, kadangi akmens plytelės pagamintos iš Marmuro, Travertino ar Skalūno nėra labai atsparios dilimui, jų drėgmės igeriamumas yra gerokai didesnis už granito plytelių. Šių rūšių naturalaus akmens plytelės visame pasaulyje dažniausiai naudojamos privačiame sektoriuje.

Back To Top